Solicitamos su permiso para obtener datos estadisticos de su navegacion en esta web, en cumplimiento del Real Decreto-ley 13/2012. Si continua navegando consideramos que acepta el uso de cookies. OK | Mas informacion
COIN OPERATED HAIR STRAIGHTENER
 

price

TOPTAN FİYAT LİSTESİ,

Bizim şirketimiz, 2 farklı Fashion Otomat satın alma imkanı sunuyor:

 

1.- Komple otomat (Full Kit):

Komple otomat, ama parca pakket halinde geliyor, ve sizin tarafinizdan oluşturulur: : Vücut makine paslanmaz çelikten imal edildi + Kilidi + Metakrilat Panel + Tam elektronik bileşenler. (Madeni para mekanismi Opsiyonel) (montaj kılavuzu bir CD ile birlikte geliyor)


Komple otomat, bileşenleri monte ve hazır etmek ve birkaç dakika içinde satmak isteyen şirketler için en iyi çözümdür. Makinenin montajı cok kolaydır. 15 dakikadan daha az bir zamanda 1 makine hazir hale geliyor. Otomatin etiketler ve PVC paneli, siz kendiniz veya müsterileriniz tarafindan kendi logo ve bilgileriniz ile kişiselleştirilebilirsiniz.

 

Otomat için hiçbir vergi, gümrükte ödenilmez, çünkü otomat size parca halinde gelir, ve son kullanima hazir bir makine değildir. Son olarak, bizim bütün parcalarimiz, 2 yıl
garantili dir.

 

2.-Elektronik mekanism (ELEKTRONİK KIT):

(Madeni para mekanismi Opsiyonel) bütün elektronik parcalardan olusur. (montaj kılavuzu bir CD ile birlikte geliyor).

 

Elektronik KIT bileşenden oluşmaktadır. Yalniz Makinenin elektronik bileşenleri sahip olmayı isteyen için ve kendi ülkelerinde makinenin kalanını inşa etmeyi isteyen şirketler için en iyi çözümdür. Cünü ELEKTRONİK KIT hızlı ve düşük maliyetli hava taşımacılığı icin idealdir cünkü her ELEKTRONİK KİT toplam birkaç gram ağırlıkta ve küçük bir kutu içinde paketlenmiştir.

 

Electronic KIT farklı yedek parçalardan oluşmaktadır ve son kullanima hazir bir makine degildir, aynı zamanda hiçbir vergi, gümrük yoktur bu nedenle cok uygundur. Son olarak, bizim bütün parcalarimiz, 2 yıl garantili dir.

 

Toptan uluslarasi fiat listesi


Aciklama / Miktar tane başı (€) 50
ünite
100
ünite
500
ünite.
1.000
ünite
ELECTRONIC KIT * 199 189 179 169
FULL KIT* 279 269 259 249

 

2 Yıl Garanti.
*Madeni para Mekanismi İsteğe bağlı: Birim fiyat 20 Euro.
*PVC Arka panel + Metakrilat Ayna + Vinyl Sticker sizin dilinizde: Birim fiyat 30 Euro.

* 1 tek numune makinenin fiyatı 450 Euro.
* 50 adetten daha az sipariş vermek isterseniz perakende fiyat listesi almak için bize e-posta gönderebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Web Sites of the Group:

www.difreshpharma.com ; www.alcomatic.com ;www.difresh.com